A- A A+
A A A

Wprowadzono czasowe ograniczenie odwiedzin pacjentów przebywających na oddziałach Szpitala Wielospecjalistycznego przy ul. Św. Józefa 53-59, Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych przy ul. Konstytucji 3 Maja 40, Szpitala Obserwacyjn-Zakaźnego przy ul. Krasińskiego 4/4a oraz Szpitala Psychiatrycznego przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 27/29 oraz ul. Mickiewicza 24/26 przez osoby z zewnątrz w następujący sposób:

1. Odwiedzanie pacjentów może odbywać się tylko w godzinach 15.00-17.00 we wszystkie dni tygodnia
2. Jednego pacjenta może odwiedzać w tym samym czasie jedna osoba

Ograniczenie wprowadza się z uwagi na wzrost zachorowań infekcyjnych w środowisku pozaszpitalnym, które stanowią zagrożenie dla zdrowia pacjentów Szpitala.

INFORMACJA OGÓLNA 56 679 31 00
logo rpo
     
Wpisz frazę typu rejestracja, poradnia, oddział, kierownik, koordynator, itp. lub fragment numeru telefonu.

Serdecznie zapraszamy młodych lekarzy, którzy stoją przed wyborem specjalizacji do odbywania szkolenia specjalizacyjnego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu. Po zakończeniu inwestycji budowlanej jaka ma miejsce na  terenie tut. Szpitala, Wojewódzki Szpital Zespolony będzie jednym z najnowocześniejszych Szpitali w regionie, wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i wykorzystującym innowacyjne rozwiązania. Otoczenie Szpitala będzie sprzyjało zarówno pacjentom jak i pracownikom, w tym również lekarzom, którzy dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wsparciu i doświadczeniu starszych kolegów będą mogli doskonalić swoje umiejętności oraz rozwijać nowe.

Poniżej lista wolnych miejsc szkoleniowych.

Korupcja szkodzi zdrowiu

szpital Rydygiera Toruń 02