Przejdź do głównej zawartości     
A- A A+
A A A

Informujemy, iż z dniem 20 maja 2022 roku odwołany zostaje zakaz odwiedzin pacjentów przebywających na oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu.

Aktualnie obowiązują następujące zasady odwiedzin pacjentów:

  1. Odwiedzanie pacjentów zalecane jest w dni powszednie w godzinach: 15:00 – 17:00, a w dni wolne od pracy i święta w godzinach: 10:00 – 12:00 oraz 15:00 – 17:00.
  2. Jednego pacjenta może w tym samym czasie odwiedzać jedna osoba. Odwiedziny nie mogą przekraczać 30 minut.
  3. W salach wieloosobowych dopuszczalne są odwiedziny jednoczasowo dla dwóch pacjentów.
  4. Kierownik/koordynator, lekarz prowadzący lub lekarz dyżurny, kierując się dobrem chorego, jak też współpacjentów, może w wyjątkowych sytuacjach ograniczyć czas odwiedzin, wprowadzić czasowy zakaz odwiedzin na danej sali chorych lub ograniczyć ilość osób odwiedzających.
  5. Szczegółowe zasady odwiedzin pacjentów na poszczególnych oddziałach ustala indywidualnie kierownik / koordynator każdego oddziału.

Z uwagi na zmieniającą się sytuację epidemiczną związaną z COVID-19 zasady odwiedzin pacjentów mogą ulec zmianie.

Serdecznie zapraszamy młodych lekarzy, którzy stoją przed wyborem specjalizacji do odbywania szkolenia specjalizacyjnego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu. Po zakończeniu inwestycji budowlanej jaka ma miejsce na  terenie tut. Szpitala, Wojewódzki Szpital Zespolony będzie jednym z najnowocześniejszych Szpitali w regionie, wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i wykorzystującym innowacyjne rozwiązania. Otoczenie Szpitala będzie sprzyjało zarówno pacjentom jak i pracownikom, w tym również lekarzom, którzy dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wsparciu i doświadczeniu starszych kolegów będą mogli doskonalić swoje umiejętności oraz rozwijać nowe.

Poniżej lista wolnych miejsc szkoleniowych.