A- A A+
A A A
INFORMACJA OGÓLNA 56 679 31 00
logo rpo
Wyszukaj telefon
     
Wpisz frazę typu rejestracja, poradnia, oddział, kierownik, koordynator, itp. lub fragment numeru telefonu.

 

WOLNE MIEJSCA SPECJALIZACYJNE Z KARDIOLOGII


Serdecznie zapraszamy młodych lekarzy, którzy stoją przed wyborem specjalizacji do odbywania szkolenia specjalizacyjnego z kardiologii w Oddziale Kardiologii i Intensywnej Terapii Kardiologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

Nasz Oddział to ponad 30-letnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi oraz kształceniu i doskonaleniu kadry medycznej.
Oddział Kardiologii Pracownią Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Elektrofizjologii, Echokardiograficzną i Holterowską, a także Regionalne Centrum Kardiologii w skład którego wchodzi Kardiologiczna Poradnia Konsultacyjna i  Poradnią Wad Wrodzonych Serca u Dorosłych oraz Oddział Dzienny Rehabilitacji Kardiologicznej.

Duży nacisk kładziemy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez rozwijanie preferowanych umiejętności i zainteresowań w kardiologii: intensywna terapia, diagnostyka obrazowa, kardiologia inwazyjna, elektrofizjologia i elektroterapia a także poprzez działalność naukową i  uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych sympozjach, konferencjach i warsztatach.
W roku 2019 będziemy gospodarzami prestiżowej XXX Jubileuszowej Ogólnopolskiej Konferencji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego POLSTIM 2019, organizowanej pod auspicjami Sekcji Zaburzeń Rytmu Serca PTK na którą serdecznie zapraszamy.

Dzięki znacznej liczbie zatrudnionych specjalistów oddział dysponuje obecnie 12 miejscami specjalizacyjnymi z dziedziny kardiologii, z których kilka jest jeszcze wolnych.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu lub otrzymać więcej informacji o naszym Oddziale prosimy o kontakt: tel. (56) 6973250, (56) 6973259, lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Korupcja szkodzi zdrowiu

szpital Rydygiera Toruń 02