Przejdź do głównej zawartości     
A- A A+
A A A

Informujemy, iż z dniem 20 maja 2022 roku odwołany zostaje zakaz odwiedzin pacjentów przebywających na oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu.

Aktualnie obowiązują następujące zasady odwiedzin pacjentów:

  1. Odwiedzanie pacjentów zalecane jest w dni powszednie w godzinach: 15:00 – 17:00, a w dni wolne od pracy i święta w godzinach: 10:00 – 12:00 oraz 15:00 – 17:00.
  2. Jednego pacjenta może w tym samym czasie odwiedzać jedna osoba. Odwiedziny nie mogą przekraczać 30 minut.
  3. W salach wieloosobowych dopuszczalne są odwiedziny jednoczasowo dla dwóch pacjentów.
  4. Kierownik/koordynator, lekarz prowadzący lub lekarz dyżurny, kierując się dobrem chorego, jak też współpacjentów, może w wyjątkowych sytuacjach ograniczyć czas odwiedzin, wprowadzić czasowy zakaz odwiedzin na danej sali chorych lub ograniczyć ilość osób odwiedzających.
  5. Szczegółowe zasady odwiedzin pacjentów na poszczególnych oddziałach ustala indywidualnie kierownik / koordynator każdego oddziału.

Z uwagi na zmieniającą się sytuację epidemiczną związaną z COVID-19 zasady odwiedzin pacjentów mogą ulec zmianie.

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

PROGRAM OPERACYJNY INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO

OGŁOSZENIA

flaga.jpg

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu realizuje projekt
 pt. „Modernizacja rozprężalni oraz doposażenie Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych w dodatkowy zbiornik z tlenem o pojemności 10 000 kg”. Projekt finansowany jest ze środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Celem projektu jest poprawa stanu technicznego instalacji oraz zapewnienie ciągłości dostaw tlenu medycznego na Oddziały Szpitalne w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu w jednostce przy ul. Konstytucji 3 Maja 42 do zwiększających się potrzeb, w celu leczenia pacjentów przy udzielaniu świadczeń pacjentom zarażonych m.in. koronawirusem.

 

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu realizuje projekt pn. "Wsparcie inwestycji dla oddziałów psychiatrii dziecięcej w związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2" finansowy ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w dyspozycji Ministra Zdrowia.

 

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu realizuje projekt pn. "Zakup sprzętu do rehabilitacji onkologicznej" w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej

Tablica PROGRAM NARODOWA STRATEGIA ONKOLOGICZNA 1