A- A A+
A A A
NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA
Centrum Zdrowia Psychicznego w Toruniu
Zapraszamy na stronę internetową www.budujemyszpital.pl
logo rpo
 
INFORMACJA OGÓLNA 56 679 31 00
Informujemy, że z dniem 01.10.2018 r. Poradnia Patologii Noworodka została przeniesiona do Zespołu Poradni Specjalistycznych dla Dzieci i Dorosłych przy ul. Konstytucji 3 Maja 40 w Toruniu

W ZWIĄZKU Z ROZBUDOWĄ SZPITALA PRZENIESIONO DO TYMCZASOWYCH LOKALIZACJI NASTĘPUJĄCE ODDZIAŁY I PORADNIE:

ODDZIAŁ OTOLARYNGOLOGICZNY CHIRURGII GŁOWY I SZYI    
   do Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych przy ul. Konstytucji 3 Maja 42 - parter

ODDZIAŁ CHORÓB PŁUC
   do Szpitala Obserwacyjno Zakaźnego przy ul. Krasińskiego 4/4a – II p.

ODDZIAŁ CHEMIOTERAPII NOWOTWORÓW
   do Szpitala Obserwacyjno Zakaźnego przy ul. Krasińskiego 4/4a – IV p.

ODDZIAŁ KLINICZNY NEFROLOGII, DIABETOLOGII I CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
    do budynku głównego Szpitala Wielospecjalistycznego przy ul. Św. Józefa 53-59 – V p. i VI p.

WOJEWÓDZKA PRZYCHODNIA ONKOLOGICZNA / wszystkie poradnie /
    do budynku głównego Szpitala Wielospecjalistycznego przy ul. Św. Józefa 53-59 –    parter, wejście zewnętrzne obok poradni chirurgicznej

PORADNIA PRZECIWGRUŹLICZA I CHORÓB PŁUC
    do Szpitala Obserwacyjno Zakaźnego przy ul. Krasińskiego 4/4a – Zespół Poradni Specjalistycznych, parter

Telefony kontaktowe do wszystkich w/w jednostek pozostają bez zmian.

Wyszukaj telefon
     
Wpisz frazę typu rejestracja, poradnia, oddział, kierownik, koordynator, itp. lub fragment numeru telefonu.

 

WOLNE MIEJSCA SPECJALIZACYJNE Z KARDIOLOGII


Serdecznie zapraszamy młodych lekarzy, którzy stoją przed wyborem specjalizacji do odbywania szkolenia specjalizacyjnego z kardiologii w Oddziale Kardiologii i Intensywnej Terapii Kardiologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

Nasz Oddział to ponad 30-letnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi oraz kształceniu i doskonaleniu kadry medycznej.
Oddział Kardiologii Pracownią Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Elektrofizjologii, Echokardiograficzną i Holterowską, a także Regionalne Centrum Kardiologii w skład którego wchodzi Kardiologiczna Poradnia Konsultacyjna i  Poradnią Wad Wrodzonych Serca u Dorosłych oraz Oddział Dzienny Rehabilitacji Kardiologicznej.

Duży nacisk kładziemy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez rozwijanie preferowanych umiejętności i zainteresowań w kardiologii: intensywna terapia, diagnostyka obrazowa, kardiologia inwazyjna, elektrofizjologia i elektroterapia a także poprzez działalność naukową i  uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych sympozjach, konferencjach i warsztatach.
W roku 2019 będziemy gospodarzami prestiżowej XXX Jubileuszowej Ogólnopolskiej Konferencji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego POLSTIM 2019, organizowanej pod auspicjami Sekcji Zaburzeń Rytmu Serca PTK na którą serdecznie zapraszamy.

Dzięki znacznej liczbie zatrudnionych specjalistów oddział dysponuje obecnie 12 miejscami specjalizacyjnymi z dziedziny kardiologii, z których kilka jest jeszcze wolnych.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu lub otrzymać więcej informacji o naszym Oddziale prosimy o kontakt: tel. (56) 6973250, (56) 6973259, lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

          

 

Korupcja szkodzi zdrowiu

szpital Rydygiera Toruń 02